card

Хөтөлбөр

2024/02/26-2024/03/03

2024 оны 02 сарын 26-ны Даваа гараг

цаг      Контент
6:00      "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
7:00      "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
10:00      ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-179
12:00      Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
12:30      "Үлэг гүрвэл" ООАК 3-р бүлэг 5-р анги
13:25      "Галилео" баримтат кино
13:30      "Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
14:00      ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-179-2
16:00      "Жинхэнэ хайр" СОАК 20-р анги
17:15      "The Voice kids Mongolia" шоу нэвтрүүлэг- Хөшигний ард дугаар-2
17:55      Цаг агаарын мэдээлэл
18:00      "Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
18:30      "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
19:30      "Жинхэнэ хайр" СОАК 21-р анги
20:55      Цаг агаарын мэдээлэл
21:00      "Нүүдэл шийдэл"- Нийгмийн даатгал даатгаж чадаж байна уу?
22:00      "Үлэг гүрвэл" ООАК 3-р бүлэг 6-р анги
23:00      Үдшийн мэдээ
23:30      "Нүүдэл шийдэл"- Нийгмийн даатгал даатгаж чадаж байна уу?
0:30      "Заншлын хэлхээ" нэвтрүүлэг 1-р бүлэг дугаар 11,12
1:30      "Галилео" баримтат кино
2:00      Эфир завсарлага

2024 оны 02 сарын 27-ны Мягмар гараг

цаг      Контент
6:00      "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
7:00      "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
10:00      ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-180
12:00      Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
12:30      "Үлэг гүрвэл" ООАК 3-р бүлэг 6-р анги
13:25      "Галилео" баримтат кино
13:30      "Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
14:00      ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-180-2
16:00      "Жинхэнэ хайр" СОАК 21-р анги
17:15      "Сонсъё, суръя, дагая" хүүхдийн нэвтрүүлэг
17:50      "Миний Монголын соёл"
17:55      Цаг агаарын мэдээлэл
18:00      "Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
18:30      "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
19:30      "Жинхэнэ хайр" СОАК 22-р анги
20:55      Цаг агаарын мэдээлэл
21:00      "Зааж сургах чин хүсэл" баримтат кино 2-р хэсэг
22:00      "Үлэг гүрвэл" ООАК 3-р бүлэг 7-р анги
23:00      Үдшийн мэдээ
23:30      "Зааж сургах чин хүсэл" баримтат кино 2-р хэсэг
0:30      "Заншлын хэлхээ" нэвтрүүлэг 1-р бүлэг дугаар 13,14
1:30      "Галилео" баримтат кино
2:00      Эфир завсарлага

2024 оны 02 сарын 28-ны Лхагва гараг

цаг      Контент
6:00      "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
7:00      "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
10:00      ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-181
12:00      Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
12:30      "Үлэг гүрвэл" ООАК 3-р бүлэг 7-р анги
13:25      "Галилео" баримтат кино
13:30      "Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
14:00      ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-181-2
16:00      "Жинхэнэ хайр" СОАК 22-р анги
17:15      "Сонсъё, суръя, дагая" хүүхдийн нэвтрүүлэг
17:50      "Миний Монголын соёл"
17:55      Цаг агаарын мэдээлэл
18:00      "Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
18:30      "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
19:30      "Жинхэнэ хайр" СОАК 23-р анги
20:55      Цаг агаарын мэдээлэл
21:00      "Намайг сонгооч" нэвтрүүлэг дугаар-15
22:00      "Үлэг гүрвэл" ООАК 3-р бүлэг 8-р анги
23:00      Үдшийн мэдээ
23:30      "Намайг сонгооч" нэвтрүүлэг дугаар-15
0:30      "Заншлын хэлхээ" нэвтрүүлэг 1-р бүлэг дугаар 15,16
1:30      "Галилео" баримтат кино
2:00      Эфир завсарлага

2024 оны 02 сарын 29-ний Пүрэв гараг

цаг      Контент
6:00      "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
7:00      "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
10:00      ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-182
12:00      Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
12:30      "Үлэг гүрвэл" ООАК 3-р бүлэг 8-р анги
13:25      "Галилео" баримтат кино
13:30      "Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
14:00      ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-182-2
16:00      "Жинхэнэ хайр" СОАК 23-р анги
17:15      "Сонсъё, суръя, дагая" хүүхдийн нэвтрүүлэг
17:50      "Миний Монголын соёл"
17:55      Цаг агаарын мэдээлэл
18:00      "Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
18:30      "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
19:30      "Жинхэнэ хайр" СОАК 24-р анги
20:55      Цаг агаарын мэдээлэл
21:00      "Амьдралын үндэс" баримтат кино 4-р анги
22:00      "Үлэг гүрвэл" ООАК 3-р бүлэг 9-р анги
23:00      Үдшийн мэдээ
23:30      "Амьдралын үндэс" баримтат кино 4-р анги
0:30      "Заншлын хэлхээ" нэвтрүүлэг 1-р бүлэг дугаар 17,18
1:30      "Галилео" баримтат кино
2:00      Эфир завсарлага

2024 оны 03 сарын 01-ний Баасан гараг

цаг      Контент
6:00      "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
7:00      "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
10:00      ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-183
12:00      Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
12:30      "Үлэг гүрвэл" ООАК 3-р бүлэг 9-р анги
13:25      "Галилео" баримтат кино
13:30      "Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
14:00      ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-183-2
16:00      "Жинхэнэ хайр" СОАК 24-р анги
17:15      "Сонсъё, суръя, дагая" хүүхдийн нэвтрүүлэг
17:50      "Миний Монголын соёл"
17:55      Цаг агаарын мэдээлэл
18:00      "Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
18:30      "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
19:30      "Жинхэнэ хайр" СОАК 25-р анги
20:55      Цаг агаарын мэдээлэл
21:00      "Хар хайрцаг"
22:00      "Үлэг гүрвэл" ООАК 3-р бүлэг 10-р анги
23:00      Үдшийн мэдээ
23:30      "Хар хайрцаг"
0:30      "Заншлын хэлхээ" нэвтрүүлэг 1-р бүлэг дугаар 19,20
1:30      "Галилео" баримтат кино
2:00      Эфир завсарлага

2024 оны 03 сарын 02-ны Бямба гараг

цаг      Контент
6:00      "Илүү сартай зун" МУСК
7:40      "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 29-34-р анги
9:00      "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
12:00      "Чусоны сэтгэл засалч Пүн" СОАК 2-р бүлэг 5,6-р анги
14:15      "Нүүдэл шийдэл"- Нийгмийн даатгал даатгаж чадаж байна уу?
15:15      "Хүнсний хувьсгал" нэвтрүүлэг
15:35      "Миний Монголын соёл"
15:40      "Бяцхан влог" нэвтрүүлэг 2-р бүлэг дугаар-4
16:25      "The Voice kids Mongolia" шоу нэвтрүүлэг дугаар-2
18:25      "The Voice kids Mongolia" шоу нэвтрүүлэг- Хөшигний ард дугаар-2
19:05      "SUITS" ОАК хэрхэн бүтсэн бэ?
19:30      "Ардын буйдан" нэвтрүүлэг дугаар-3
21:00      "Зуун чухал сэдэв: Метро"
21:35      "Гааны амт" УСК
23:35      "Дэлхийн оршин суугчид" баримтат кино 1-р хэсэг
0:25      "Хүн мод" МУСК
2:00      Эфир завсарлага

2024 оны 03 сарын 03-ны Ням гараг

цаг      Контент
6:00      "Намар нахиалсан мод" МУСК
7:40      "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 35-40-р анги
9:00      "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
11:00       "6/42 Лотто" хонжворын 69 дэх тохирол /шууд/
11:15      "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
12:00      "Чусоны сэтгэл засалч Пүн" СОАК 2-р бүлэг 7,8-р анги
14:15      Хар хайрцаг
15:15      "Нэг доллароор амьдрах нь" баримтат кино
16:15      "Ардын буйдан" нэвтрүүлэг дугаар-3
17:45      "Бяцхан влог" нэвтрүүлэг 2-р бүлэг дугаар-5
18:30      "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
19:30      "The Voice kids Mongolia" шоу нэвтрүүлэг дугаар-3
21:30      "Сэтгэлд харвасан туяа" МУСК
23:20      "Дэлхийн оршин суугчид" баримтат кино 2-р хэсэг
0:15      "Далайн охин" УСК
2:00      Эфир завсарлага

Холбоо барих