card

Хөтөлбөр

2021/05/03-2021/05/09
                     2021 оны 5 сарын 03-ны Даваа гараг
цаг Контент
6:00 "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр 
7:00 "Амьдрал төсөл" МУСК
8:40 Миний Монголын соёл
9:00 Өнөө өглөө
11:20  Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги-Түүх, Биологи
12:00 "Мэдээллийн урсгал" шууд хөтөлбөр
15:00 "Дахиад нэг удаа" СОАК 26-р анги
16:20 "Ноён Магориумын шидэт дэлгүүр" УСК
18:00 "Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг- Хөшигний ард дугаар - 8
18:30 "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр 
19:30 "Дахиад нэг удаа" СОАК 27-р анги
20:55 Цаг агаар 
21:00 Нүүдэл Шийдэл
22:00 "Тулаанч" УСК
0:00 Үдшийн мэдээ 
0:30 "Хувь тавилан" МОАК 46-р анги
1:20 Миний Монголын соёл
1:30 Эфир завсарлана
                     2021 оны 5 сарын 04-ний  Мягмар гараг
цаг Контент
6:00 "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр 
7:00 "Параллель ертөнц" МУСК
8:40 Миний Монголын соёл
9:00 Өнөө өглөө
11:20  Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги-Математик, Нийгэм судлал
12:00 "Мэдээллийн урсгал" шууд хөтөлбөр
15:00 "Дахиад нэг удаа" СОАК 27-р анги
16:15 "The Voice of Mongolia - 1"  шоу нэвтрүүлэг дугаар 15
18:30 "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр 
19:30 "Дахиад нэг удаа" СОАК 28-р анги
20:55 Цаг агаар 
21:00 Заншлын хэлхээ: Дээд Монголчууд - Монголчуудын идээ ундаа
22:00 "Гэгээн Винсент" УСК
0:00 Үдшийн мэдээ 
0:30 "Хувь тавилан" МОАК 47-р анги
1:20 Миний Монголын соёл
1:30 Эфир завсарлана
                     2021 оны 5 сарын 05-ны  Лхагва гараг
цаг Контент
6:00 "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр 
7:00 "Single ladies - 3" МУСК
8:45 Миний Монголын соёл
9:00 Өнөө өглөө
11:20  Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги-Мэдээллийн технологи, Үндэсний бичиг, Биеийн тамир
12:00 "Мэдээллийн урсгал" шууд хөтөлбөр
15:00 "Дахиад нэг удаа" СОАК 28-р анги
16:10 "The Voice of Mongolia - 1"  шоу нэвтрүүлэг дугаар 16
18:30 "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр 
19:30 "Дахиад нэг удаа" СОАК 29-р анги
20:55 Цаг агаар 
21:00 "Пост марафон" нэвтрүүлэг дугаар - 2
21:30 Миний Монголын соёл
22:00 "Гайхамшиг" УСК
0:00 Үдшийн мэдээ 
0:30 "Хувь тавилан" МОАК 48-р анги
1:20 Миний Монголын соёл
1:30 Эфир завсарлана
         2021 оны 5 сарын 06-ны Пүрэв гараг
цаг Контент
6:00 "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр 
7:00 "Бүхнээс дээгүүр" МУСК
8:40 Миний Монголын соёл
9:00 Өнөө өглөө
11:20  Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги-Уран зохиол, Дизайн зураг зүй, технологи
12:00 "Мэдээллийн урсгал" шууд хөтөлбөр
15:00 "Дахиад нэг удаа" СОАК 29-р анги
16:15 "The Voice of Mongolia - 1" шоу нэвтрүүлэг дугаар - 17
18:30 "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр 
19:30 "Дахиад нэг удаа" СОАК 30-р анги
20:55 Цаг агаар 
21:00 Заншлын хэлхээ: Дээд Монголчууд - Монголчуудын дээл хувцас 
22:00 "Шадар туслах" УСК
0:00 Үдшийн мэдээ 
0:30 "Хувь тавилан" МОАК 49-р анги
1:20 Миний Монголын соёл
1:30 Эфир завсарлана
       2021 оны 5 сарын 07-ны  Баасан гараг
цаг Контент
6:00 "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр 
7:00  "Тагнуулч аав" МУСК
8:40 Миний Монголын соёл
9:00 Өнөө өглөө
11:18  Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги-Физик, Нийгэм судлал
12:00 "Хөтөч"мэдээллийн хөтөлбөр
12:30 "Дахиад нэг удаа" СОАК 30-р анги
13:15 "Авьяаслаг Монголчууд" шоу нэвтрүүлэг дугаар 12
14:50 Заншлын хэлхээ: Дээд Монголчууд - Монголчуудын дээл хувцас 
15:45 "The Voice of Mongolia - 1" шоу нэвтрүүлэг дугаар 18
18:00 Хүчирхэг рэнжерүүд хүүхдийн цуврал 28-р анги 
18:30 "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр 
19:30 "Дахиад нэг удаа" СОАК 31-р анги
20:55 Цаг агаар 
21:00 Заншлын хэлхээ: Дээд Монголчууд - Монголчуудын шашин шүтлэг 
22:00 "Гэнэт ирсэн бэлэг" УСК
0:00 Үдшийн мэдээ 
0:30 "Хувь тавилан" МОАК 50-р анги
1:20 Миний Монголын соёл
1:30 Эфир завсарлана
       2021 оны  5 сарын 08-ны Бямба гараг
цаг Контент
6:00 "Надо тулаан"  хүүхэлдэйн кино 
9:00 Өнөө өглөө
12:00 "Дотоод гоо үзэсгэлэн" СОАК 7,8-р агни
14:30 "Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар-8
17:30 "Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг- Хөшигний ард дугаар - 8
18:00 Хүчирхэг рэнжерүүд хүүхдийн цуврал 29-р анги 
18:30 МУЗН-ийн 80 жил
19:00 Миний Монголын соёл
19:30 "Ардын буйдан" /season 12/ дугаар - 4
21:00  "Төгс төлөвлөгөө" УСК
23:00 "Нинжин сэтгэл" МУСК
0:50 Миний Монголын соёл
1:00 Эфир завсарлана
                     2021 оны 5 сарын 09-ний Ням гараг
цаг Контент
6:00 "Металионууд"  хүүхэлдэйн кино 
9:00 Өнөө өглөө
12:00 "Дотоод гоо үзэсгэлэн" СОАК 9,10-р анги
14:30 "Пост марафон" нэвтрүүлэг дугаар - 2
15:00 Нүүдэл Шийдэл
16:00 Хүчирхэг рэнжерүүд хүүхдийн цуврал  30-р анги 
16:30 "Ардын буйдан" /season 12/  дугаар - 4
18:00 "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр 
19:00 "Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар- 9
21:30 Зуун чухал сэдэв: Монгол соёл Монголын баялаг
23:00 "Зориг" МУСК
1:00 Эфир завсарлана

Хүсэлт илгээх