card

Хөтөлбөр

2021/09/13-2021/09/19
          2021 оны 9 сарын 13-ны Даваа гараг
цаг Контент
6:00 "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 17-20-р анги 
7:00 "Өнөө өглөө" хөтөлбөр 
10:00 "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
10:30 "Хоол авч өгдөг хөөрхөн эгч" СОАК 17, 18-р анги 
12:00 Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
12:30 "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино  19,20-р анги
13:00 "Өнөө өглөө" хөтөлбөр 
15:00 "Амьдрал" СОАК 15,16-р анги
17:30 "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал  21-р анги 
18:00 "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 21,22-р анги
18:30 "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр 
19:30 "Нууц ажилтан" СОАК 1-р анги 
21:00 Нүүдэл шийдэл 
22:00 "Хулгана" СОАК  6-р анги 
23:30 Үдшийн мэдээ 
0:00 "Гишгэгдсэн цэцэгс" АОАК 7-р анги
0:50 Миний Монголын соёл 
1:00 Эфир завсарлага
          2021 оны 9 сарын 14-ний  Мягмар гараг
цаг   Контент
6:00 "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр 
7:00 "Өнөө өглөө" хөтөлбөр 
10:00 "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино  21,22-р анги
10:30 "Нууц ажилтан" СОАК  1-р анги 
11:45 "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 32,33-р анги 
12:00 Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
12:30 "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино  21,22-р анги
13:00 "Өнөө өглөө" хөтөлбөр 
14:55 "Амьдрал" СОАК  17,18-р анги
17:35 "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал  22-р анги 
18:00 "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино  23,24-р анги
18:30 "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр 
19:30 "Нууц ажилтан" СОАК 2-р анги 
21:00 "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 1
21:30 "Чимээгүй номын сан" нэвтрүүлэг  дугаар 4
22:00 "Хулгана" СОАК  7-р анги 
23:30 Үдшийн мэдээ 
0:00 "Гишгэгдсэн цэцэгс" АОАК  8-р анги
1:00 Эфир завсарлага
            2021 оны 9 сарын 15-ны Лхагва гараг
цаг Контент
6:00 "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр 
7:00 "Өнөө өглөө" хөтөлбөр 
10:00 "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино  23,24-р анги
10:30 "Нууц ажилтан" СОАК  2-р анги 
11:45 "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 34,35-р анги 
12:00 Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
12:30 "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино  23,24-р анги
13:00 "Өнөө өглөө" хөтөлбөр 
14:00 "18 нас" СОАК  1,2-р анги
16:20 "Хөгжил, зүтгэл" баримтат кино
18:00 "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино  25,26-р анги
18:30 "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр 
19:30 "Нууц ажилтан" СОАК  3-р анги 
21:00 "Хайрхан" аяллын нэвтрүүлэг  дугаар 1
22:00 "Хулгана" СОАК  8-р анги 
23:30 Үдшийн мэдээ 
0:00 "Гишгэгдсэн цэцэгс" АОАК  1-р анги
1:00 Эфир завсарлага
         2021 оны 9 сарын 16-ны  Пүрэв гараг
цаг Контент
6:00 "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр 
7:00 "Өнөө өглөө" хөтөлбөр 
10:00 "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 25,26-р анги
10:30 "Нууц ажилтан" СОАК 3-р анги 
11:50 "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино  36-р анги 
12:00 Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
12:30 "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 25,26-р анги
13:00 "Өнөө өглөө" хөтөлбөр 
15:00 "18 нас" СОАК  3,4-р анги
17:30 "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 23-р анги 
18:00 "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино  27,28-р анги
18:30 "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр 
19:30 "Нууц ажилтан" СОАК  4-р анги 
21:00 "Инженерийн гайхамшиг" баримтат кино 1-р хэсэг 
22:00 "Хулгана" СОАК  9-р анги 
23:30 Үдшийн мэдээ 
0:00 "Гишгэгдсэн цэцэгс" АОАК  2-р анги
0:50 Миний Монголын соёл 
1:00 Эфир завсарлага
        2021 оны 9 сарын 17-ны  Баасан гараг
цаг Контент
6:00 "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр 
7:00 "Өнөө өглөө" хөтөлбөр 
10:00 "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино  27,28-р анги
10:30 "Нууц ажилтан" СОАК  4-р анги 
11:50 "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 37-р анги 
12:00 Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
12:30 "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино  27,28-р анги
13:00 "Өнөө өглөө" хөтөлбөр 
15:00 "18 нас" СОАК  5,6-р анги
17:20 Миний Монголын соёл 
17:30 "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал  24-р анги 
18:00 "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино  29,30-р анги
18:30 "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр 
19:30 "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг  дугаар 2
20:00 "Digital Nation 2021" цахим үндэстэн арга хэмжээ 
22:00 "Хулгана" СОАК  10-р анги 
23:30 Үдшийн мэдээ 
0:00 "Гишгэгдсэн цэцэгс" АОАК  3-р анги
0:50 Миний Монголын соёл 
1:00 Эфир завсарлага
         2021 оны  9 сарын 18-ны Бямба гараг
цаг Контент
6:00 "Багтай баатрууд" хүүхэлдэйн кино  48-52-р анги 
7:05 "Анн охины андройдууд"  хүүхдийн цуврал  1-5-р анги 
9:00 "Өнөө өглөө" хөтөлбөр 
12:00 "9-р өрөө" СОАК 3,4-р анги
14:10 "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино  38,39-р анги 
14:30 Нүүдэл шийдэл 
15:30 "Хайрхан" аяллын нэвтрүүлэг  дугаар 1
16:20  "Ноён Магориумын шидэт дэлгүүр" УСК 
18:00 "Big Brother Mongolia" реалити шоу финалын дугаар
19:30 "Монгол соёл Монголын баялаг" дугаар 5
21:00  "Урвагчийг илчил" УСК 
23:20 "Үхлийн симфони" МУСК 
0:50 Миний Монголын соёл 
1:00 Эфир завсарлага
           2021 оны 9 сарын 19-ний  Ням гараг
цаг Контент
6:00 "Тобот: Галактикийн мөрдөгчид" хүүхэлдэйн кино  48-52-р анги 
7:20 "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал  13-16-р анги 
9:00 "Өнөө өглөө" хөтөлбөр 
12:00 "9-р өрөө" СОАК  5,6-р анги
14:15 "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг  дугаар 1,2
15:15 "Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг  дугаар 13
18:30 "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр 
19:30 "Монгол соёл Монголын баялаг"  дугаар 6
21:00 "Ээж" МУСК 
23:00 "Сикарио" УСК 
1:00 Эфир завсарлага

Хүсэлт илгээх