card

Хөтөлбөр

2020/09/28- 2020/10/04
                     2020 оны 9 сарын 28-ны Даваа гараг
цаг Контент
6:00 Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
7:00 Өнөө өглөө 
10:00 "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино16-18-р анги 
10:30 "Харснаа хэл" СОАК 4-р анги
11:40 "Пэппа торой"  хүүхэлдэйн кино 
12:00 Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
12:30 "Надо тулаан"  хүүхэлдэйн кино /season 1/ 11-р анги
13:30 "The Voice of Mongolia-2" шоу нэвтрүүлэг хөшигний ард 22-р хэсэг
14:00 Өнөө өглөө 
16:00 "Дотоод гоо үзэсгэлэн" СОАК 4-р анги 
17:20 "Анн охины андройдууд"
 хүүхдийн цуврал /season 1/ 6-р хэсэг 
17:55 Цаг агаарын хөтөлбөр
18:00 "Супер далавчнууд"  хүүхэлдэйн кино /season 1/ 33,34-р анги
18:30 Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
19:30 "Харснаа хэл" СОАК  5-р анги
21:00 Нүүдэл Шийдэл
22:00 "Гишгэгдсэн цэцэгс" АОАК /season-1/ 6-р анги
23:00 "Годунов" ООАК /season-2/ 1-р анги 
0:00 Нүүдэл Шийдэл
1:00 Үдшийн мэдээ
1:30 Эфир завсарлана
                     2020 оны 9 сарын 29-ний  Мягмар гараг
цаг Контент
6:00 Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
7:00 Өнөө өглөө 
10:00 "Консуни" хүүхэлдэйн кино 19-21-р анги
10:30 "Харснаа хэл" СОАК  5-р анги
11:40 "Пэппа торой"  хүүхэлдэйн кино 
12:00 Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
12:30 "Надо тулаан"  хүүхэлдэйн кино /season 1/ 12,13-р анги
13:30 "Супер далавчнууд"  хүүхэлдэйн кино /season 1/ 33,34-р анги
14:00 Өнөө өглөө 
16:00 "Дотоод гоо үзэсгэлэн" СОАК 5-р анги 
17:20 "Анн охины андройдууд"
 хүүхдийн цуврал  /season 1/ 7-р хэсэг 
17:55 Цаг агаарын хөтөлбөр
18:00 "Супер далавчнууд"  хүүхэлдэйн кино /season 1/ 35,36-р анги
18:30 Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
19:30 "Харснаа хэл" СОАК 6-р анги
20:55 "Санхүүгийн мэдлэгийг 5 минутад:  Хөрөнгө оруулалтын санг 5 минутад"
21:00 "Хүйн холбоотой амьтад" баримтат кино
22:00 "Гишгэгдсэн цэцэгс" АОАК /season-1/ 7-р анги
23:00 "Годунов" ООАК /season-2/ 2-р анги 
0:00 "Хүйн холбоотой амьтад" баримтат кино
1:00 Үдшийн мэдээ
1:30 Эфир завсарлана
                     2020 оны 9 сарын 30-ны Лхагва гараг
цаг Контент
6:00 Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
7:00 Өнөө өглөө 
10:00 "Консуни" хүүхэлдэйн кино 22-24-р анги
10:30 "Харснаа хэл" СОАК  6-р анги
11:40 "Пэппа торой"  хүүхэлдэйн кино 
12:00 Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
12:30 "Надо тулаан"  хүүхэлдэйн кино /season 1/ 14,15-р анги
13:30 "Супер далавчнууд"  хүүхэлдэйн кино /season 1/ 35,36-р анги
14:00 Өнөө өглөө 
16:00 "Дотоод гоо үзэсгэлэн" СОАК 6-р анги 
17:20 "Анн охины андройдууд"
 хүүхдийн цуврал /season 1/ 8-р хэсэг 
17:55 Цаг агаарын хөтөлбөр
18:00 "Супер далавчнууд"  хүүхэлдэйн кино /season 1/ 37,38-р анги
18:30 Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
19:30 "Харснаа хэл" СОАК 7-р анги
21:00 "DNA" шоу нэвтрүүлэг /season-2/  дугаар 2
22:00 "Гишгэгдсэн цэцэгс" АОАК /season-1/ 8-р анги
23:00 "Годунов" ООАК /season-2/ 3-р анги 
0:00 "DNA" шоу нэвтрүүлэг /season-2/ дугаар 2
1:00 Үдшийн мэдээ
1:30 Эфир завсарлана
         2020 оны 10 сарын 01-ны Пүрэв гараг
цаг Контент
6:00 Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
7:00 Өнөө өглөө 
10:00 "Консуни" хүүхэлдэйн кино  25-27-р анги
10:30 "Харснаа хэл"  СОАК  7-р анги
11:40 "Пэппа торой"  хүүхэлдэйн кино 
12:00 Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
12:30 "Надо тулаан"  хүүхэлдэйн кино /season 1/ 16,17-р анги
13:30 "Супер далавчнууд"  хүүхэлдэйн кино /season 1/ 39,38-р анги
14:00 Өнөө өглөө 
16:00 "Дотоод гоо үзэсгэлэн" СОАК 7-р анги 
17:20 "Анн охины андройдууд"
 хүүхдийн цуврал /season 1/  9-р хэсэг 
17:55 Цаг агаарын хөтөлбөр
18:00 "Супер далавчнууд"  хүүхэлдэйн кино /season 1/ 39,40-р анги
18:30 Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
19:30 "Харснаа хэл"  СОАК 8-р анги
21:00 “SINGLE LADIES 4” – “ТӨГСГӨЛ БА ЭХЛЭЛ” киноны нээлтийн ажиллагаа
22:00 "Гишгэгдсэн цэцэгс" АОАК /season-2/ 1-р анги
23:00 "Годунов" ООАК /season-2/ 4-р анги 
0:00 “SINGLE LADIES 4” – “ТӨГСГӨЛ БА ЭХЛЭЛ” киноны нээлтийн ажиллагаа
1:00 Үдшийн мэдээ
1:30 Эфир завсарлана
       2020 оны 10 сарын 02-ны Баасан гараг
цаг Контент
6:00 Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
7:00 Өнөө өглөө 
10:00 "Консуни" хүүхэлдэйн кино 28-30-р анги
10:30 "Харснаа хэл"  СОАК  8-р анги
11:40 "Пэппа торой"  хүүхэлдэйн кино
12:00 Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
12:30 "Надо тулаан"  хүүхэлдэйн кино /season 1/ 18,19-р анги
13:30 "Супер далавчнууд"  хүүхэлдэйн кино /season 1/  39,40-р анги
14:00 Өнөө өглөө 
16:00 "Дотоод гоо үзэсгэлэн" СОАК 8-р анги 
17:20 "Анн охины андройдууд"
 хүүхдийн цуврал /season 1/ 10-р хэсэг 
17:55 Цаг агаарын хөтөлбөр
18:00 "Супер далавчнууд"  хүүхэлдэйн кино /season 1/ 41,42-р анги
18:30 Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
19:30 "Харснаа хэл" СОАК  9-р анги
21:00 "Эмчийн эсрэг Интернэт" шоу нэвтрүүлэг /season-2/  дугаар 2
22:10 "Гишгэгдсэн цэцэгс" АОАК /season-2/  2-р анги
23:10 "Годунов" ООАК /season-2/ 5-р анги 
0:10 "Эмчийн эсрэг Интернэт" шоу нэвтрүүлэг /season-2/  дугаар 2
1:20 Үдшийн мэдээ
1:50 Эфир завсарлана
       2020 оны 10 сарын 03-ны Бямба гараг
цаг Контент
6:00 "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 
9:00 Өнөө өглөө 
12:00 "Тэр бүсгүйн нууцлаг амьдрал" СОАК  13,14-р анги
14:30 Нүүдэл Шийдэл
15:30 "Анн охины андройдууд"
 хүүхдийн цуврал /season 1/  3,4-р хэсэг 
16:30 "Эмчийн эсрэг Интернэт" шоу нэвтрүүлэг /season-2/  дугаар 2
17:45 "The Voice of Mongolia-2" шоу нэвтрүүлэг дугаар-23 
19:30 "6 настнуудын нууцлаг ертөнц шоу нэвтрүүлэг" /season-1/ дугаар -1
21:00 "Эмчийн эсрэг интернэт" нэмэлт зөвлөмж - 2
21:30 "Зуун жилийн эморол" МУСК
23:45 "Найзын хүсэлт" УСК
1:30 Эфир завсарлана
                     2020 оны 10 сарын 04-ний Ням гараг
цаг Контент
6:00 "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино
9:00 Өнөө өглөө 
12:00 "Тэр бүсгүйн нууцлаг амьдрал" СОАК 15,16-р анги
14:30 "Анн охины андройдууд"
 хүүхдийн цуврал /season 1/  5,6-р хэсэг 
15:15 "DNA" шоу нэвтрүүлэг /season-2/ дугаар 2
16:15 "The Voice of Mongolia-2" шоу нэвтрүүлэг дугаар-24 
18:30 Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
19:30 "6 настнуудын нууцлаг ертөнц шоу нэвтрүүлэг" /season-1/ дугаар - 2
21:00 "Амьд үлдэгч" УСК
23:00 "Яллагч" МУСК
1:00 Эфир завсарлана

Хүсэлт илгээх