Хөтөлбөр

2018/0/13 - 2018/08/19
                     2018 оны 08 сарын 13-ны Даваа гараг
6:00 "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 40-р анги
6:30 "Үер" МУСК
7:40 "Хүргэн хүү" МУСК
9:30 "Тог тог тог" /season-5/ 27-р хэсэг
10:00 "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК  /season-2/ 21-р анги
10:30 "Миний алтан амьдрал" СОАК 46-р анги
11:40 "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино  /season-1/ 28-30-р анги 
12:00 "Ноён Сельфриж" ОАК /season-4/ 4,5-р анги
13:30 "Шинэ цэрэг" УСК
15:30 "Эгэл ертөнц" ХОАК 21,22-р анги
17:10 "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино  /season-1/ 31-33-р анги 
17:30 "Тог тог тог" /season-5/ 28-р хэсэг
18:00 "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК  /season-3/ 17,18-р анги
19:00 "Бээжин хотын залуус" ХОАК  21-р анги 
20:00 "Миний алтан амьдрал" СОАК 47-р анги
21:30 "24" ОАК /season-3/ 13-р анги
22:30 "Тэрслүү хөвгүүд" ОАК /season-7/ 4-р анги   
23:30 "Галзуугийн орон" УСК
1:30 Миний Монголын соёл
2:00 Эфир завсарлана
                     2018 оны 08 сарын 14-ний Мягмар гараг
6:00 "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 41-р анги
6:30 "Энэ хүүхнүүд үү" МУСК
7:40 "Моторын дуу" МУСК
9:30 "Тог тог тог" /season-5/ 28-р хэсэг
10:00 "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК  /season-2/ 22-р анги
10:30 "Миний алтан амьдрал" СОАК 47-р анги
11:40 "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино  /season-1/ 34-36-р анги 
12:00 "Ноён Сельфриж" ОАК /season-4/ 6,7-р анги
13:30 "Визонтел" УСК
15:30 "Эгэл ертөнц" ХОАК 23,24-р анги
17:10 "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино  /season-1/ 37-39-р анги 
17:30 "Тог тог тог" /season-5/ 29-р хэсэг
18:00 "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК  /season-3/ 19,20-р анги
19:00 "Бээжин хотын залуус" ХОАК 22-р анги 
20:00 "Миний алтан амьдрал" СОАК 48-р анги
21:30 "24" ОАК /season-3/ 14-р анги
22:30 "Тэрслүү хөвгүүд" ОАК /season-7/ 5-р анги   
23:30 "Ип Ман-3" УСК
1:20 Миний Монголын соёл
2:00 Эфир завсарлана
                     2018 оны 08 сарын 15-ны Лхагва гараг
6:00 "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 42-р анги
6:30 "Ардын элч" МУСК
7:50 "Гэрлэж амжаагүй явна" МУСК
9:30 "Тог тог тог" /season-5/ 29-р хэсэг
10:00 "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК  /season-2/ 23-р анги
10:30 "Миний алтан амьдрал" СОАК 48-р анги
11:40 "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино  /season-1/ 40-42-р анги 
12:00 "Ноён Сельфриж" ОАК /season-4/ 8,9-р анги
13:30 "Ялагдашгүй Брюс" УСК
15:30 "Эгэл ертөнц" ХОАК 25,26-р анги
17:10 "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино  /season-1/ 43-45-р анги 
17:30 "Тог тог тог" /season-5/ 30-р хэсэг
18:00 "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК  /season-3/ 21,22-р анги
19:00 "Бээжин хотын залуус" ХОАК  23-р анги 
20:00 "Миний алтан амьдрал" СОАК 49-р анги
21:30 "24" ОАК /season-3/ 15-р анги
22:30 "Тэрслүү хөвгүүд" ОАК /season-7/ 6-р анги   
23:40 "Тохиролцоо" УСК
1:20 Миний Монголын соёл
2:00 Эфир завсарлана
                     2018 оны 08 сарын 16-ны Пүрэв гараг
6:00 "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 43-р анги
6:30 "Хонины найр" МУСК
8:00 "Нандин-Эрдэнэ" МУСК
9:30 "Тог тог тог" /season-5/ 30-р хэсэг
10:00 "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК  /season-2/ 24-р анги
10:30 "Миний алтан амьдрал" СОАК 49-р анги
11:40 "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино  /season-1/ 46-48-р анги 
12:00 "Ноён Сельфриж" ОАК /season-4/ 10-р анги
12:50 "Зөрж харвасан одод" УСК
15:30 "Эгэл ертөнц" ХОАК 27,28-р анги
17:10 "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино  /season-1/ 49-51-р анги 
17:30 "Тог тог тог" /season-5/ 31-р хэсэг
18:00 "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК  /season-3/ 23,24-р анги
19:00 "Бээжин хотын залуус" ХОАК  24-р анги 
20:00 "Миний алтан амьдрал" СОАК 50-р анги
21:30 "24" ОАК /season-3/ 16-р анги
22:30 "Тэрслүү хөвгүүд" ОАК /season-7/ 7-р анги   
23:40 "Цөхрөл" УСК
1:30 Миний Монголын соёл
2:00 Эфир завсарлана
                     2018 оны 08 сарын 17-ны Баасан гараг
6:00 "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 44-р анги
6:30 "Зэрэг нэмэхийн өмнө" МУСК
7:40 "Ичээнд нь" МУСК
9:30 "Тог тог тог" /season-5/ 31-р хэсэг
10:00 "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК  /season-3/ 1-р анги
10:30 "Миний алтан амьдрал" СОАК 50-р анги
11:40 "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино  /season-1/ 52-р анги,  /season-2/ 1-2-р анги, 
12:00 "Сэргэлэн хүүхдүүд" УСК
13:30 "Перси Жексон-2" УСК
15:30 "Эгэл ертөнц" ХОАК 29,30-р анги
17:10 "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино  /season-2/ 3-5-р анги 
17:30 "Тог тог тог" /season-5/ 32-р хэсэг
18:00 "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК  /season-4/ 1,2-р анги
19:00 "Бээжин хотын залуус" ХОАК  25-р анги 
20:00 "Миний алтан амьдрал" СОАК 51-р анги
21:30 "24" ОАК /season-3/ 17-р анги
22:30 "Тэрслүү хөвгүүд" ОАК /season-7/ 8-р анги   
23:30 "Гэмт хэрэгтэн" УСК
1:30 Миний Монголын соёл
2:00 Эфир завсарлана
                     2018 оны 08 сарын 18-ны Бямба гараг
6:00 "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 45-р анги
6:30 "Аз жаргал" МУСК
7:50 "Тэнгэрийн сургууль" УСК
9:30 "Миний алтан амьдрал" СОАК 51-р анги
10:40 "101 гөлөг" УСК
12:30 "102 гөлөг" УСК
14:10 "Бүтэлгүй хүүгийн өдрийн тэмдэглэл-1" УСК
15:40 "Бүтэлгүй хүүгийн өдрийн тэмдэглэл-2" УСК
17:20 "Бүтэлгүй хүүгийн өдрийн тэмдэглэл-3" УСК
19:00 "The Voice of Mongolia" шоу нэвтрүүлэг 14-р хэсэг /LIVE-2/
21:30 "Миний алтан амьдрал" СОАК 52-р анги
23:00 "Автомат" УСК
1:00 "Ингэх гээд байсан юм" МУСК
2:00 Эфир завсарлана
                     2018 оны 08 сарын 19-ний Ням гараг
6:00 "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 46-р анги
6:30 "Ээждээ ир" МУСК
7:50 "Төгсөлтийн үдэшлэг" УСК
9:30 "Тэнгэрийн сургууль" УСК
11:10 "Такен-2" УСК
12:50 "Такен-3" УСК
14:40 "Үндэсний баялаг-1" УСК
16:50 "Үндэсний баялаг-2" УСК
19:00 "The Voice of Mongolia" шоу нэвтрүүлэг 15-р хэсэг /LIVE-3/
21:30 "Жой" УСК
23:50 "Би чамд хайртай-2" МУСК 
1:30 Миний Монголын соёл 
2:00 Эфир завсарлана

Хүсэлт илгээх